KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14776249
nr 1477 6249
Bengt Wignell, Marin, Monogramsignerad, -02. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 39x48 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 juli 2022
kl 19:53:12
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)